Technik Automatyk eMobility
Eaton Truck Components Sp. z o.o.
Tczew, Pomorskie

praca 18 kwietnia, 10:36

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Główne obowiązki:
  • • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu;
  • • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;
  • • diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń;
  • • wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych;
  • • utrzymanie i konserwacja infrastruktury technicznej;
  • • odbiory maszyn od strony utrzymania ruchu u dostawcy jak i na miejscu w Eaton.

Wymagania

  • Wymogi dla stanowiska:
  • • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek technik mechatronik;
  • • znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej;
  • • wiedza na temat bezpieczeństwa pracy z ww. urządzeniami;
  • • znajomość rysunku technicznego;
  • • znajomość zagadnień TPM;
  • • umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych;
  • • doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn;
  • • oczekiwane min 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako technik automatyk lub pokrewne;
  • • samodzielność, zaangażowanie i dokładność;
  • • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Mile widziane:
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • • uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Wspaniałe środowisko pracy - bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie,
  • • Kulturę i Wartości - w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy,
  • • Bogaty program Wellness,
  • • Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • • Rozbudowany system wspierania pracowników.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae