Kosztorysant w branży elektrycznej
GC Energy
Rzeszów, Podkarpackie

praca 14 czerwca, 09:24

Opis stanowiska

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych zatrudniamy od 100 do kilkuset pracowników w całej Europie. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego. Międzynarodowe środowisko zapewnia dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii, stąd też biegła komunikacja w języku angielskim jest bezwzględnie wymagana. Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kosztorysant w branży elektrycznej w Rzeszowie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie (w oparciu o analizę dokumentacji i powierzone zestawienia obmiarowe) kosztorysów budowlanych z zakresu robót elektrycznych i instrumentalnych na obiektach sektora energetycznego i petrochemicznego (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, zakłady chemiczne)
  • kontakt z Klientem (w zakresie uzgodnień technicznych)
  • bieżący monitoring rynku krajowego i zagranicznego pod kątem pozyskiwania nowych inwestycji, kontraktów i rynków zbytu zgodnego z profilem działalności firmy
  • analiza powykonawcza (ocena uzyskanych wskaźników wydajności w stosunku do wskaźników przyjętych do kosztorysu)
  • sporządzanie raportów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - profil energetyczny, elektryczny, automatyka lub pokrewny
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość materiałów stosowanych w budowie instalacji elektrostrumentalnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna i ofertowanie w języku angielskim)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w realizacji projektów energetycznych z zakresu rozbudowa i budowa nowych instalacji (rafinerie, elektrownie, terminale LNG, przepompownie gazu, zakłady chemiczne)
  • umowa o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae