Młodszy Technik Testu
Eaton Truck Components Sp. z o.o.
Tczew, Pomorskie

praca 18 kwietnia, 10:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Główne obowiązki:
  • • konserwacja systemów testowych dla produktów elektronicznych
  • • pomoc przy wdrażaniu, uruchamianiu i ulepszaniu stacji testowych oraz procesu testu
  • • rozumieć by proces testowania spełniał wymagania polityki jakościowej produktu
  • • pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z jakością produktów
  • • redukcja czasów przestojów i naprawa systemów testowych
  • • zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów związanych z przestojem linii produkcyjnej
  • • wsparcie przy weryfikacjach nowych rewizji produktu

Wymagania

  • Wymogi dla stanowiska:• wykształcenie średnie elektroniczne lub rozpoczęte studia o profilu elektronicznym• umiejętność czytania schematów elektronicznych• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie• umiejętność pracy w zespole• umiejętność pracy pod presją czasu• ręczna umiejetność obsługi urządzeń pomiarowych

Mile widziane

  • Mile widziane:• uprawnienia SEP E1 i D1 będą dodatkowym atutem• umiejetność korzystania z programów testowych napisanych w środowisku National Instruments (Ni Test Stand + Labview)• zagadnienia związane z komunikacją CAN oraz elektroniką przetwarzania prądu (DC/AC, DC/DC, AC/DC)

Oferujemy

  • Oferujemy:• Wspaniałe środowisko pracy - bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie,• Kulturę i Wartości - w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy, • Bogaty program Wellness,• Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,• Rozbudowany system wspierania pracowników.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Curriculum vitae