Specjalista ds. komputeryzacji
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 kwietnia, 08:13

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego i sieci, usuwanie usterek, ocena przydatności
  • administrowanie lokalnymi sieciami;
  • konfiguracja urządzeń sieciowych typu router-router;
  • naprawa, konserwacja i rozbudowa sprzętu komputerowego oraz istniejących sieci, doradztwo przy doborze sprzętu zaplanowanego do zakupu;
  • czuwanie nad prawidłowością funkcjonowania programów i systemów oraz udzielanie wsparcia ich użytkownikom;
  • nadzór i administracja systemem telefonii VoIP, usuwanie usterek, rozbudowa systemu;
  • czuwanie nad prawidłowością funkcjonowania systemu monitoringu stałego;
  • obsługa techniczna spotkań i prezentacji wymagających sprzętu informatycznego;
  • instalowanie nowego sprzętu komputerowego, oprogramowania, konfigurowanie połączeń z Internetem oraz udzielanie pomocy pracownikom w zakresie obsługi sprzętu komputerowego, systemów i programów;
  • dbałość o bezpieczeństwo danych, oprogramowania i sprzętu komputerowego;
  • prowadzenie szkoleń informatycznych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe licencjat/inżynier/magister (kierunki ścisłe, techniczne) lub technik informatyk z doświadczeniem,
  • biegła znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,
  • znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (tj. drukarki, skanery, routery),
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows na poziomie administracyjnym,
  • biegła znajomość posługiwania się aplikacjami biurowymi MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
  • kreatywność, otwartość na nowe zadania, umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność,
  • gotowość do przyswajania wiedzy technicznej i rozwijania własnych kompetencji,
  • umiejętność przekazywania wiedzy informatycznej oraz udzielania pomocy użytkownikom w sprawach informatycznych.

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość podstaw w zakresie realizacji i restauracji dźwięku oraz podstaw obsługi programów typu DAW.

Oferujemy

  • praca w wymiarze ½ etatu;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze 2.500 zł brutto;
  • dodatek stażowy;
  • pakiet socjalny.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Wymagane dokumenty:życiorys (CV) zawierający informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, zaświadczenia, certyfikaty i inne dokumenty poświadczające ukończone kursy i szkolenia w zakresie objętym naborem,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – wymagane wyłącznie w sytuacji, jeżeli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust.1 RODO (załącznik do pobrania ze strony: https://bip.wimbp.rzeszow.pl/nabor-pracownikow/).
  • Własnoręcznie podpisane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13 w terminie do 28 kwietnia 2023 r. do godz. 15.00 lub przesłać listem poleconym na adres: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, ul. Sokoła 13, 35-010 Rzeszów. Aplikacje, które wpłyną do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane (w przypadku przesyłek listowych decyduje data wpływu).Rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone tylko z wybranymi kandydatami. Wyniki rekrutacji formalnej oraz data rozmów kwalifikacyjnych będą przekazane kandydatom telefonicznie. Ostateczną decyzję w sprawie zatrudnienia po przeprowadzonej procedurze naboru, podejmuje Dyrektor Biblioteki.
  • UWAGA
  • Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie, kandydaci mogą odebrać w Dziale Kadr (pok. 21) w terminie 3 miesięcy od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie, o którym mowa wyżej podlegają zniszczeniu.

Wynagrodzenie

2500 - 2500 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae