Inżynier Konstruktor
Gran-Tech Sp. z o. o. Sp. k.
Wylewa, Podkarpackie

praca 17 kwietnia, 09:42

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie maszyn i urządzeń oraz elementów usprawniających pracę istniejących• • Przygotowywanie założeń konstrukcyjnych w odpowiedzi na potrzeby klienta• • Opracowywanie i wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i techniczno-ruchowej• • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych• • Uczestniczenie w pracach zespołów projektowych• • Kontrola poprawności dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami w firmie• • Dbałość o jakość i terminowość realizacji zadań• • Dobór komponentów mechanicznych, pneumatycznych,Nadzór nad uruchomieniem maszyn – konieczność wyjazdów do klienta

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe kierunkowe• • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń • • Bardzo dobra i praktyczna znajomość projektowania 3D• • Znajomość obliczeń wytrzymałościowych• • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn• • Rozumienia zagadnień i specyfiki branży automatyki przemysłowej• • Dobra znajomość obsługi programów Solidworks, Auto Cad• • Umiejętność pracy w zespole• • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji• • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie• • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na pełny etat• • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczeniawspółpracę przy dużych i ambitnych projektach• pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem• • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii• • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia• • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań• szkolenia• bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną PZU.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae