Młodszy Inżynier Elektronik - ADAS
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 13 kwietnia, 12:27

Opis stanowiska

Podejmując pracę Młodszego Inżyniera Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – a world with zero accidents and zero emisyjne”, a w szczególności zacząć budować fundamenty eksperta w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności. Jeśli projektujesz własne schematy/ płytki PCB, testujesz je, w trakcie studiów lub hobbystycznie i chcesz to dalej rozwijać z profesjonalnym wsparciem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do Twoich zadań będzie należało projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym: • projektowanie/ modyfikacja schematów • współuczestnictwo w projektowaniu PCB • wykonywanie analiz, symulacji • testy laboratoryjne Kogo szukamy? Absolwentów, studentów ostatniego roku kierunku elektronika lub pokrewnych posługujących się komunikatywnie językiem angielskim, z podstawową wiedzą na temat: • komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych • aplikacji na mikrokontrolerach • narzędzi E-CAD • projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych • z umiejętnością obsługi sprzętu laboratoryjnego, lutowania TH/SMD Oferujemy: • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku, doskonałą atmosferę i środowisko pracy • Prywatną opiekę medyczną; kartę sportową MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi • Pracę w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie) i elastyczne godziny rozpoczynania pracy • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny) • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich zadań będzie należało projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym:• projektowanie/ modyfikacja schematów• współuczestnictwo w projektowaniu PCB• wykonywanie analiz, symulacji• testy laboratoryjne

Wymagania

  • Kogo szukamy?Absolwentów, studentów ostatniego roku kierunku elektronika lub pokrewnych posługujących się komunikatywnie językiem angielskim, z podstawową wiedzą na temat:• komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych• aplikacji na mikrokontrolerach• narzędzi E-CAD• projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych• z umiejętnością obsługi sprzętu laboratoryjnego, lutowania TH/SMD

Oferujemy

  • Oferujemy:• Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku, doskonałą atmosferę i środowisko pracy• Prywatną opiekę medyczną; kartę sportową MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi• Pracę w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie) i elastyczne godziny rozpoczynania pracy• Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)• Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae