Płatne Praktyki Programowania
Transition Technologies-Software Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka płatna 13 kwietnia, 10:47

Opis stanowiska

TTSW od lat współpracuje z Politechniką Rzeszowską, z powodzeniem zapewniając zatrudnienie studentom i absolwentom Uczelni. W lipcu zaczynamy nasz letni program płatnych praktyk. W tym roku zapraszamy osoby chcące rozwijać się w programowaniu Java, Frontend (Angular), testowaniu oprogramowania i DevOps. Większość osób po praktykach znajduje u nas zatrudnienie! Aplikacje zbieramy do 13 kwietnia. W maju będziemy się kontaktować z kandydatami. Praktyki startują w lipcu i będą trwały do końca września.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Będziesz analizować kod razem ze swoim opiekunem,
  • Zapoznasz się z pracą z dokumentacją techniczną,
  • Nauczysz się korzystać z systemów do zgłaszania błędów,
  • Pokażemy Ci nasz system kontroli wersji,
  • Czeka Cię też praca z oprogramowaniem wspomagającym testowanie.

Wymagania

  • Interesuje Cię rozwój w ramach jednej z naszych ścieżek technologicznych: Java, Front End, .NET lub DevOps,
  • Studiujesz na kierunku informatycznym - II rok lub wyżej,
  • Masz podstawową znajomość technologii w ramach wybranej ścieżki,
  • Masz umiejętności z zakresu testowania oprogramowania,
  • Masz otwarty, analityczny umysł,
  • Chcesz się w pełni zaangażować w zdobywanie wiedzy,
  • Chętnie współpracujesz w zespole.

Oferujemy

  • Minimum 160 godzin intensywnej nauki zawodu programisty miesięcznie,
  • Wynagrodzenie za odbyte praktyki,
  • Możliwość udziału w projekcie praktykanckim i/lub projektach komercyjnych – w zależności od Twoich kompetencji i osiągnięć podczas praktyk,
  • Małe grupy i indywidualne podejście, aby każdy praktykant nauczył się jak najwięcej,
  • Stałe wsparcie opiekuna praktyk,
  • Odpowiedni sprzęt i oprogramowanie,
  • Elastyczne podejście do pracy: po wdrożeniu możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym, brak sztywnych godzin pracy,
  • Możliwość pozostania z nami na stałe (dla wybranych uczestników).

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae