Młodszy Programista Java (Telco)
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 czerwca, 15:24

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych platformy mediacyjnej dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa)
  • Analiza wymagań biznesowych klienta i definiowanie wymagań funkcjonalnych
  • Konfigurowanie i rozwój danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • Programowanie obsługi nowych urządzeń, systemów NMS/EMS, rozwój testów automatycznych
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów, Product Ownera, programistów
  • Testy systemu w kontekście projektu

Wymagania

  • Ukończone studia (lub w trakcie) informatyki, matematyki lub telekomunikacji
  • Umiejętność programowania w Java i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
  • Znajomość środowiska programistycznego Eclipse lub Intellij IDEA oraz systemu kontroli wersji SVN lub GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Umiejętność obsługi systemów klasy UNIX

Oferujemy

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
  • Prywatną opiekę medyczną, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • informatyka

Curriculum vitae