INSTRUKTOR-WYCHOWAWCA OBOZÓW GRAFIKI KOMPUTEROWEJ/MINECRAFT/GRY-ROBOTY-KOMPUTERY
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Kazimierz Dolny, Lubelskie

praca 12 kwietnia, 12:41

Opis stanowiska

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS ogłasza rekrutację kadry na letnie obozy Interkamp! Poszukujemy INSTRUKTORÓW-WYCHOWAWCÓW OBOZÓW GRAFIKI KOMPUTEROWEJ, MINECRAFT ORAZ GRY&ROBOTY&KOMPUTERY Oferujemy pracę w 3 terminach: 1. 26.06.2023-07.07.2023 2. 08.07.2023-19.07.2023 3. 20.07.2023-31.07.2023 *przyjazd pierwszego dnia po południu i wyjazd ostatniego dnia rano WYMAGANIA Od kandydata oczekujemy: • umiejętności i zajawki z zakresu Minecraft/grafika komputerowa/robotyka • ukończonego kursu wychowawcy/statusu czynnego nauczyciela/instruktora harcerskiego • chęci zdobywania doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą • zaangażowania, odpowiedzialności, empatii i cierpliwości • umiejętności dzielenia się swoją wiedzą i pasjami ZAPEWNIAMY • zakwaterowanie i wyżywienie • dojazd i powrót z uczestnikami • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki • umowę zlecenie/dzieło/B2B • ubezpieczenie NNW • wynagrodzenie w przedziale 1600-2100 zł brutto (za turnus) • wewnętrzne szkolenie w maju 2023 • pracę w renomowanej firmie turystycznej • możliwość otrzymania referencji po sezonie • świetny zespół kadry Interkamp Chętny? Prześlij swoje CV na praca@kompas.pl z dopiskiem Interkamp'2023

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie warsztatów i opieka nad grupą warsztatową (6-12 uczestników)

Wymagania

  • umiejętność i zajawki z zakresu Minecraft/grafika komputerowa/robotyka
  • ukończony kurs wychowawcy/status czynnego nauczyciela/instruktora harcerskiego
  • chęć zdobywania doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • zaangażowanie, odpowiedzialność empatii i cierpliwości
  • umiejętność dzielenia się swoją wiedzą i pasjami

Oferujemy

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • dojazd i powrót z uczestnikami
  • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
  • umowę zlecenie/dzieło/B2B
  • ubezpieczenie NNW
  • wynagrodzenie w przedziale 1600-2100 zł brutto (za turnus)
  • wewnętrzne szkolenie w maju 2023
  • pracę w renomowanej firmie turystycznej
  • możliwość otrzymania referencji po sezonie

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 2100 PLN

Curriculum vitae