Elektronik Konstruktor - nr ref. 10636
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 12 kwietnia, 12:13

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma wdrażająca nowatorskie rozwiązania telemetryczne stosowane w sektorach transportowym, handlowym, produkcyjnym i usługowym - poszukuje inżynierów na stanowisko Elektronika Konstruktora.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie płytek PCB w zastosowaniach telemetrycznych
  • programowanie układów na bazie mikrokontrolerów ARM
  • współpraca z pozostałym zespołem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika i telekomunikacja, informatyka, robotyka)
  • doświadczenie w projektowaniu i prototypowaniu płytek PCB (Altium, lutowanie)
  • umiejętność programowania ARM
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji produkcyjnej
  • podstawowa znajomość UART, I2C lub CanBus
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach telemetrycznych dla GPS

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae