Analityk IT
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 kwietnia, 15:50

Opis stanowiska

Jeśli lubisz rozwiązywać trudne problemy analityczne, podejmować ciekawe wyzwania, nie boisz się współpracy z klientami biznesowymi zza granicy na wszystkich kontynentach świata, to właśnie ta praca może być Twoja. Szukamy entuzjastycznie nastawionych do pracy kandydatów, którzy będą mieli możliwość pracować w międzynarodowych projektach wdrożeniowych w roli analityka systemów informatycznych. Promujemy, wspieramy i nagradzamy inicjatywę, samodzielność, odpowiedzialność, chęć samorozwoju i poszerzania horyzontów. Z naszej strony powierzymy Ci odpowiedzialność i możliwość podejmowania decyzji, zapewnimy brak nudy oraz ciągłe wyzwania. Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Projektowanie rozwiązań IT- Bezpośrednia praca z klientami, w szczególności: zbieranie, analizowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych klienta- Przygotowanie dokumentacji analitycznej- Wsparcie działów rozwoju i testowania w zakresie projektowania rozwiązań

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe preferowane informatyczne (informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)- Minimum 2 – letnie doświadczenie w analizie biznesowej- Doskonała znajomość języka angielskiego - min. C1- Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych- Wsparcie działów rozwoju i testowania w zakresie projektowania rozwiązań- Realizacja powierzonych zadań na czas- Umiejętności prezenterskieMile widziane:- Znajomość SQL- Pakiet MS Office- Znajomość języka portugalskiego

Oferujemy

  • - Pionierskie projekty dla największych firm – pracujemy dla klientów na całym świecie- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi- Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania- Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat- Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach- Podróże służbowe do naszych klientów- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny- Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)- Elastyczne godziny pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae