Monter płatowców
GRH Polska
Mielec, Podkarpackie

praca 7 kwietnia, 09:38

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Praca zgodnie z przepisami i obowiązującymi normami
  • • Wstępny montaż struktur, części i podzespołów
  • • Zastosowanie technik łączenia, nitowania, wkręcania, klejenia
  • • Montaż nitów uniwersalnych, nitów z kluczem (Hi-Lite, Hi-Lok), nitów zrywalnych
  • • Przetwarzanie uszczelniaczy

Wymagania

  • • Chciałbyś zdobyć doświadczenie jako Monter Płatowców – świetnie trafiłeś!
  • • Posiadasz minimalne doświadczenie na powyższym stanowisku lub jako Monter/Mechanik/Ślusarz – to oferta dla Ciebie!
  • • Jesteś wyspecjalizowanym Monterem Płatowców – idealnie ????
  • • Jesteś Osobą techniczną, manualną, znającą podstawy rysunku technicznego? – mamy dla Ciebie pracę!

Oferujemy

  • • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem naszej Agencji
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6:30-14:30/14:30-22:30/22:30-6:30)
  • • Wynagrodzenie w widełkach 4700-6800 zł brutto – uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • • Prywatną opiekę medyczną
  • • Prywatną opiekę stomatologiczną
  • • Pracowniczy Program Emerytalny
  • • Kartę multisport
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Dofinansowanie szkoleń oraz nauki języków obcych
  • • Kafeterię benefitów: wymiana punktów na określone nagrody

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka

Curriculum vitae