TECHNOLOG - PROGRAMISTA MASZYN CNC
Admill Sp. z o. o.
Kolbuszowa, Podkarpackie

praca 6 kwietnia, 10:25

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowanie procesów technologicznych niezbędnych do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki skrawaniem,
  • dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania technologicznego,
  • nadzorowanie procesu i operacji technologicznych w toku produkcji,
  • ustalanie parametrów technologicznych oraz ich optymalizacja,
  • opracowywanie i weryfikowanie dokumentacji technologicznej,
  • programowanie maszyn CNC,
  • wsparcie działów produkcji i jakości w zakresie nadzoru nad przebiegiem procesu technologicznego,
  • określenie czasów technologicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • absolwenci, studenci ostatnich lat, studenci zaoczni,
  • doświadczenie na stanowisku programisty CAM,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów CAD/CAM,
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem,
  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność,
  • osoba zorganizowana i spokojna,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilizację zawodową,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę z najnowszą technologią,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • wdrożenie w pierwszą pracę,
  • praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku branży przemysłu lotniczego, kosmicznego i obronnego,
  • motywacyjny system wynagrodzenia (premie regulaminowe, premie uznaniowe, dodatki stażowe i inne),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • miłą atmosferę pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae