Asystent Konstruktora / Konstruktor
PUPH NIWA Jan Niwa SP. Komandytowa
Ropczyce, Podkarpackie

praca 3 kwietnia, 11:17

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej urządzeń ciśnieniowych (zbiorniki, wymienniki, kolumny, mieszalniki itp.) oraz zbiorników magazynowych
  • Wsparcie Działu Handlowego w procesie tworzenia ofert,
  • Kontakt z klientem oraz dostawcami zewnętrznymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość Autodesk Inventor, doświadczenie zawodowe w tym zakresie będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej oraz znajomość norm rysunkowych,
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, pracowitość, kreatywność
  • Umiejętność organizowania pracy własnej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae