Automatyk
Carrier
Ropczyce, Podkarpackie

praca 31 marca, 13:11

Opis stanowiska

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER. Do naszego zespołu w Ropczycach poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyk

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • naprawianie maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych oraz ich harmonogramowanie
  • prowadzenie dokumentacji maszyn
  • uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • zarządzanie magazynem części zamiennych
  • modernizacje i wprowadzanie usprawnień
  • prowadzenie dokumentacji Utrzymania Ruchu zgodnie z przyjętymi zasadami oraz wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość metodologii TPM, prewencyjne i autonomiczne utrzymanie ruchu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 1 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • (umiejętność naprawy maszyn)
  • znajomość zagadnień z automatyki
  • znajomość wymagań norm i przepisów elektrycznych
  • uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia i kursy techniczne
  • pakiet benefitów
  • pakiet socjalny
  • międzynarodowe środowisko pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae