Technik Utrzymania Ruchu
Carrier
Ropczyce, Podkarpackie

praca 31 marca, 12:55

Opis stanowiska

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER. Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Lokalizacja: Ropczyce

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych (produkcja elektroniki – SMT/THT)
  • diagnozowanie przyczyn usterek i awarii oraz ich usuwanie
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych
  • prowadzenie dokumentacji maszyn
  • modernizacje i wprowadzanie usprawnień
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • znajomość zagadnień z automatyki
  • uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Transport pracowniczy Rzeszów/Ropczyce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae