Technik Elektronik
Carrier
Ropczyce, Podkarpackie

praca 31 marca, 12:48

Opis stanowiska

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER. Do naszego zespołu w Ropczycach poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Elektronik

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Diagnozowanie błędów na poziomie komponentów oraz wyrobu gotowego
  • Ręczny montaż / demontaż komponentów SMD i THT
  • Naprawa urządzeń elektronicznych na poziomie komponent
  • Analiza błędów testowanych układów elektronicznych

Wymagania

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych
  • Praktyczna umiejętność ręcznego montażu / demontażu komponentów SMD i THT
  • Wiedza o komponentach elektronicznych i technologiach ich wytwarzania
  • Doświadczenie w praktycznej naprawie urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów
  • Praktyczna umiejętność pracy ze sprzętem serwisowym, obsługa sprzętu pomiarowego(oscyloskopy, multimetry)
  • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna , karnet sportowy i inne benefity)
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych
  • Transport pracowniczy z Rzeszowa i okolic Ropczyc

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae