Inżynier ds. symulacji (CFD/CAE) – Aerodynamika Sprężarek
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 30 marca, 14:45

Opis stanowiska

Jako inżynier ds. symulacji w dziale analiz aerodynamicznych, będziesz uczestniczył w procesie projektowania aerodynamicznego i oceny osiągów sprężarek wysokiego ciśnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Jako inżynier ds. symulacji w dziale analiz aerodynamicznych, będziesz uczestniczył w procesie projektowania aerodynamicznego i oceny osiągów sprężarek wysokiego ciśnienia.
  • • Będziesz pracował przy rozwijaniu sprężarek wysokiego ciśnienia.
  • • Będziesz mierzył się z wyzwaniami technicznymi pojawiającymi się w każdej fazie życia sprężarki wysokiego ciśnienia od prac koncepcyjnych przez prace rozwojowe, optymalizację aerodynamicz-ną, testowanie i produkcję.
  • • Będziesz blisko współpracował z innymi dyscyplinami jak analizy wytrzymałościowe, konstrukto-rzy, wymiana ciepła, osiągi silnika lotniczego, inżynierowie projektów oraz napraw.

Wymagania

  • • Ukończone studia wyższe (mechanika, lotnictwo, fizyka lub pokrewne),
  • • Wiedza z zakresu maszyn przepływowych i obliczeniowej mechaniki płynów (CFD)
  • • Min 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • • Ciekawość, analityczne myślenie oraz chęć do rozwiazywania złożonych problemów
  • • Innowacyjność, inicjatywa i nastawienie na ciągły rozwój
  • • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • Wyzwania przy rozwoju nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • • Wsparcie w Twoim indywidualnym programie rozwojowym
  • • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • fizyka techniczna
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae