Monter elementów lotniczych
GRH Polska
Mielec, Podkarpackie

praca 30 marca, 12:03

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wstępnym montażem części i podzespołów lotniczych
  • • Nitowaniem, wkręcaniem, klejeniem
  • • Montażem nitów (uniwersalnych, z kluczem, zrywalnych)
  • • Przetwarzaniem uszczelniaczy

Wymagania

  • • Dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym - (6:30-14:30/14:30-22:30/22:30-6:30) – od poniedziałku do piątku,
  • • Chęć zdobycia swojego pierwszego doświadczenie zawodowego lub wręcz przeciwnie, chęć znalezienia nowego miejsce zatrudnienia
  • • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • • Umowę o pracę już od początku współpracy
  • • Wynagrodzenie w przedziale 3600-5000 zł brutto – zależne od Twojego doświadczenia
  • • Całą gamę benefitów:
  • 1. Prywatną opiekę medyczną – kolejki do lekarza staną się zdecydowanie krótsze
  • 2. Prywatną opiekę stomatologiczną – szybciej pozbędziesz się bólu zęba ????
  • 3. Pracowniczy Program Emerytalny
  • 4. Kartę Multisport – abyś mógł/mogła się zrelaksować po pracy ????
  • 5. Ubezpieczenie na życie
  • 6. Dofinansowanie szkoleń – oczywiście szkoleń pracowniczych, abyś mógł/mogła podnieść swoje kwalifikacje
  • 7. Dofinansowanie nauki języków obcych – rozwiń swoje umiejętności językowe albo zacznij naukę z nowym językiem od zera!
  • 8. Kafeterię benefitów: wymiana punktów na nagrody – sam/sama zdecyduj, którą nagrodę wybierzesz
  • 9. Dodatkowo, jeśli nie posiadasz własnego transportu jesteśmy w stanie zorganizować busa pracowniczego (UWAGA! W momencie większej grupy osób z danej miejscowości! Więc jeśli znasz osobę z Twoich okolic, która również poszukuje pracy – podrzuć mu ofertę, a jest większa szansa na zorganizowanie wspólnego transportu ????)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka

Curriculum vitae