Dyspozytor (monitoring transportu międzynarodowego)
Euro24 Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 marca, 12:25

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Monitorowanie położenia pojazdów i informowanie klientów o bieżącym stanie transportu.
  • Codzienna współpraca ze spedytorami, wzajemne przekazywanie sobie informacji i opracowywanie rozwiązań logistycznych.
  • Codzienna telefoniczna współpraca z kierowcami, obsługa programu TMS, giełd i skrzynki email.
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów po załadunkach, rozładunkach i odprawach celnych.

Wymagania

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przełożenia wiedzy na działanie.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczną komunikację telefoniczną i mailową z klientem.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na pracę zespołową.
  • Umiejętność analizowania dokumentów, pozyskiwania i interpretowania informacji oraz zastosowanie ich w praktyce.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w biurze (06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00) oraz dyżurów weekendowych w systemie home office.
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami w krótkim czasie.

Oferujemy

  • Tydzień wolnego po dyżurze weekendowym.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Szkolenia wprowadzające w oparciu o indywidualny plan wdrożenia.
  • Wsparcie trenerów wewnętrznych.
  • Możliwość zdobywania wiedzy od specjalistów i szanse na rozwój w strukturach Firmy.
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Firmę.
  • Program Poleceń Pracowniczych.
  • Udział w imprezach integracyjnych.
  • Piątkowe obiady w firmie.
  • Dofinansowanie karty Multisport i prywatnej opieki medycznej w Luxmed, po okresie próbnym.
  • System premiowy oraz dodatkowe profity po trzy miesięcznym okresie próbnym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3500 PLN

Curriculum vitae