MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 29 marca, 09:28

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • przygotowywanie wskaźników związanych z produkcją i realizacją projektów,
  • uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca według procedur przyjętych w firmie,
  • przygotowywanie i pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji do realizacji projektów,
  • bieżące wsparcie działów biznesowych w zakresie doradztwa finansowego, kontakt z innymi działami,
  • Przygotowywanie raportów i analiza ad hoc.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia lub zarządzanie projektami) lub student/ka ostatniego roku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • operatywność i sumienność w działaniu,
  • otwartość i chęć uczenia się,
  • umiejętności organizacji własnego czasu pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę (czas określony),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • profesjonalne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,
  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae