Operator CNC
Adecco Poland Sp. z o.o.
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie

praca 28 marca, 09:08

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie w zakresie wykonywania detali zgodnie z dokumentacją technologicznąDobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu obróbkiWykonywanie zleceń w oparciu o rysunek technicznyMonitorowanie procesu i szybkie reagowanie w przypadku odchyleń od założeń lub oczekiwanej jakości detaluWspółpraca z innymi uczestnikami procesu produkcyjnego (kontrola jakości, technologia, planowanie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczneZnajomość rysunku technicznegoUmiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (m.in. suwmiarka, mikrometr)

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku „Operator CNC (OSN)”Ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u jednego z naszych Klientów – oferta pracy stałejUmowę o pracę w pełnym wymiarze godzinPierwsza umowa na rok, kolejna umowa na czas nieokreślonySystem pracy: 3 zmianowy - 4 brygadowyGodziny pracy: 7:00-15:00; 15:00-23:00; 23:00-7:00Stawkę: do uzgodnienia na rozmowie rekrutacyjnej (stawka jest uzależniona od posiadanego doświadczenia)Premię uznaniową wypłacaną kwartalnieDodatek za pracę w systemie 4 brygadowym(ZFŚS) Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych bony świąteczne, ubezpieczanie na życie, kafeteria, multisport, opieka medyczna).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae