Specjalista ds. Koordynacji
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 16:25

Opis stanowiska

Wymagania: - Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane techniczne; - Umiejętność prowadzenia spotkań; - Znajomość Pakietu MS Office; - Prawo jazdy kat. B; - Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2; - Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym – równoważnym; - Umiejętność pracy w zespole; - Zaangażowanie i dyspozycyjność. Mile widziane: - Znajomość programu AMOS. Zadania: - Prowadzenie spotkań; - Tworzenie niezbędnych raportów i prezentacji; - Wprowadzanie danych do systemu AMOS; - Koordynacja pracy pracowników.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie spotkań;Tworzenie niezbędnych raportów i prezentacji;Wprowadzanie danych do systemu AMOS;Koordynacja pracy pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane techniczne;Umiejętność prowadzenia spotkań;Znajomość Pakietu MS Office;Prawo jazdy kat. B;Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym – równoważnym;Umiejętność pracy w zespole;Zaangażowanie i dyspozycyjność;Znajomość programu AMOS.

Oferujemy

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży;Kompleksowe projekty w złożonej organizacji;Elastyczne formy zatrudnienia;Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne ceny biletów lotniczych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae