Magazynier lotniczy - Magazyn Części Lotniczych
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 16:02

Opis stanowiska

Wymagania: - Wykształcenie średnie; - Doświadczenie w pracy jako magazynier; - Zaświadczenie KRK; - Znajomość MS Office; - Podstawowa znajomość języka angielskiego; - Umiejętność obsługi komputera oraz skanera ręcznego; - Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym. Mile widziane: - Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych. Zadania: - Obsługa magazynu części lotniczych; - Rejestracja części lotniczych w systemie komputerowym; - Kontrola i uzupełnianie oznaczeń; - Prowadzenie ciągłej inwentaryzacji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa magazynu części lotniczych;Rejestracja części lotniczych w systemie komputerowym;Kontrola i uzupełnianie oznaczeń;Prowadzenie ciągłej inwentaryzacji.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie;Doświadczenie w pracy jako magazynier;Zaświadczenie KRK;Znajomość MS Office;Podstawowa znajomość języka angielskiego;Umiejętność obsługi komputera oraz skanera ręcznego;Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym.

Oferujemy

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży;Kompleksowe projekty w złożonej organizacji;Elastyczne formy zatrudnienia;Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne ceny biletów lotniczych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • logistyka
  • towaroznawstwo
  • transport

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae