Event Manager
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 14:34

Opis stanowiska

Wymagania: - Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lotnicze); - 5 lat doświadczenia w obsłudze statków Powietrznych; - Znajomość języka angielskiego min. B2; - Znajomość lotniczej dokumentacji technicznej; - Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu; - Bardzo dobra organizacja pracy własnej; - Umiejętność współpracy w zespole. Mile widziane: - Doświadczenie w pracy przy przeglądach ciężkich samolotów; - Doświadczenie w prowadzeniu projektów. Zadania: - Koordynacja przygotowania procesu obsługi technicznej; - Tworzenie i realizacja budżetu przeglądu; - Prawa w zespole przy koordynacji, nadzorowaniu i rozliczeniu przeglądów ciężkich; - Kontakt z przedstawicielami operatora; - Uzgadnianie warunków wykonania prac dodatkowych; - Uzgadnianie harmonogramów przeglądów z uwzględnieniem ścieżki krytycznej; - Raportowanie dzienne i analizy poprzeglądowe.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Koordynacja przygotowania procesu obsługi technicznej;Tworzenie i realizacja budżetu przeglądu;Prawa w zespole przy koordynacji, nadzorowaniu i rozliczeniu przeglądów ciężkich;Kontakt z przedstawicielami operatora;Uzgadnianie warunków wykonania prac dodatkowych;Uzgadnianie harmonogramów przeglądów z uwzględnieniem ścieżki krytycznej;Raportowanie dzienne i analizy poprzeglądowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lotnicze);5 lat doświadczenia w obsłudze statków powietrznych;Znajomość języka angielskiego min. B2;Znajomość lotniczej dokumentacji technicznej;Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;Bardzo dobra organizacja pracy własnej;Umiejętność współpracy w zespole.Doświadczenie w pracy przy przeglądach ciężkich samolotów;Doświadczenie w prowadzeniu projektów.

Oferujemy

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży;Kompleksowe projekty w złożonej organizacji;Elastyczne formy zatrudnienia;Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze.

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae