Specjalista ds. planowania
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 13:42

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Zapewnienie wsparcia w zakresie planowania produkcji umożliwiającego optymalne wykorzystanie zasobów produkcyjnych Spółki • Prowadzenie planistycznych baz danych do określania zdolności produkcyjnych poszczególnych jednostek Spółki• Przygotowywanie i wydawanie dokumentacji wykonawczej zgodnie z otrzymanymi zamówieniami• Określanie potrzeb odnośnie zasobów niezbędnych do wykonywania poszczególnych pakietów zadań zlecanych do wykonania jednostkom produkcyjnym Spółki• Analiza danych produkcyjnych zawartych w zrealizowanych pracach obsługowych w celu aktualizacji baz danych planistycznych

Wymagania

  • • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne lotnicze, preferowane wyższe techniczne • Zdolności analityczne oraz gotowość do przetwarzania dużej ilości danych• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2• Dobra znajomość MS OfficeMile widziane:• Doświadczenia w środowisku obsługowym samolotów• Branżowe kursy i szkolenia

Oferujemy

  • • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży• Kompleksowe projekty w złożonej organizacji• Elastyczne formy zatrudnienia• Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne ceny biletów lotniczych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae