Młodszy Specjalista ds. Logistyki
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 13:39

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Techniczna znajomość specyfikacji narzędzi i materiałów pomocniczych• Ogólna znajomość rynku polskiego dostawców sprzętu i narzędzi przemysłowych

Wymagania

  • • Realizacja procesów zakupowych na części, materiały chemiczne oraz narzędzia pomocnicze niezbędne do wykonania prac warsztatowych• Realizacja zapotrzebowania narzędziowni w materiały i narzędzia • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień• Koordynowanie transportu zamówionych części i materiałów lotniczych• Ścisła współpraca z innymi działami firmy (obszary wykonawcze, inżynieria)• Tworzenie i rozszerzanie bazy dostawców (głównie rynek polski)

Oferujemy

  • • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę• Elastyczne formy zatrudnienia• Pracę w systemie 8 godzinnym

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae