Mechanik obsługi Blacharz / Ślusarz - TTWR
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 13:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wykształcenie zawodowe (blacharz, ślusarz, szlifierz, tokarz i pokrewne) lub średnie techniczne (mechaniczne, lotnicze)• Doświadczenie przy pracach blacharskich • Znajomość obróbki cieplnej metali• Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi hydraulicznymi (szlifierka, wiertarka, nitownica)• Umiejętność czytania rysunku technicznego • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym/równoważnym• Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień ślusarskich (trasowanie, gwintowanie, rozwiercanie)

Wymagania

  • • Wykonywanie napraw części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną• Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych• Zdejmowanie powłok zabezpieczających metodą mechaniczną i chemiczną• Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami

Oferujemy

  • • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę• Prywatną opiekę medyczną• Pakiet świadczeń specjalnych, w tym preferencyjne bi-lety lotnicze• Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę• Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotni-czej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae