Główny Specjalista TWWE – Sekcja Usług Estetycznych
LOT Aircraft Maintenance Services
Warszawa, Mazowieckie

praca 27 marca, 13:23

Wymagania: • Wykształcenie Średnie Techniczne • Doświadczenie w branży lotniczej – technice- mile widziane • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 • Umiejętność przewidywania zagrożeń • Inicjatywa, możliwość wdrażania usprawnień/ innowacji produkcyjnych • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów • Umiejętności planistyczne i koordynacyjne • Kultura osobista • Umiejętność posługiwania się pakietem Office Zadania: • Organizowanie optymalnego wykonywania prac przy obsłudze technicznej i estetyczniej samolotów • Planowanie oraz kontrola terminów obsługowych • Praca z dokumentacją techniczną • Współpraca z odpowiednimi służbami w zakresie zapewnienia materiałów, narzędzi i wyposażenia pomocniczego, niezbędnych do wykonania obsługi. • Sprawowanie kontroli pod względem właściwego użytkowania, zabezpieczania i konserwacji maszyn, przyrządów, narzędzi i środków transportu znajdujących się w użytkowaniu warsztatu. • Kontrola terminów ważności przeglądów, legalizacji, obsługi metrologicznej w/w środków technicznych. • Przygotowywanie warsztatowej dokumentacji technicznej w ramach posiadanych uprawnień technicznych. • Nadzór nad przestrzeganiem stosowania zasad prowadzenia dokumentacji technicznej, kontrola poprawności dokonywanych przez brygadzistów i mechaników wpisów w dokumentacji technicznej. • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla podległych pracowników oraz innych pracowników LOTAMS z zakresu posiadanych umiejętności i wiedzy.

• Organizowanie optymalnego wykonywania prac przy obsłudze technicznej i estetyczniej samolotów• Planowanie oraz kontrola terminów obsługowych• Praca z dokumentacją techniczną• Współpraca z odpowiednimi służbami w zakresie zapewnienia materiałów, narzędzi i wyposażenia pomocniczego, niezbędnych do wykonania obsługi.• Sprawowanie kontroli pod względem właściwego użytkowania, zabezpieczania i konserwacji maszyn, przyrządów, narzędzi i środków transportu znajdujących się w użytkowaniu warsztatu. • Kontrola terminów ważności przeglądów, legalizacji, obsługi metrologicznej w/w środków technicznych.• Przygotowywanie warsztatowej dokumentacji technicznej w ramach posiadanych uprawnień technicznych.• Nadzór nad przestrzeganiem stosowania zasad prowadzenia dokumentacji technicznej, kontrola poprawności dokonywanych przez brygadzistów i mechaników wpisów w dokumentacji technicznej.• Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla podległych pracowników oraz innych pracowników LOTAMS z zakresu posiadanych umiejętności i wiedzy.

• • Wykształcenie Średnie Techniczne• Doświadczenie w branży lotniczej – technice- mile widziane• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1• Umiejętność przewidywania zagrożeń• Inicjatywa, możliwość wdrażania usprawnień/ innowacji produkcyjnych• Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów• Umiejętności planistyczne i koordynacyjne• Kultura osobista• Umiejętność posługiwania się pakietem Office

• • Budowanie doświadczenia w ciekawej branży• Kompleksowe projekty w złożonej organizacji • Elastyczne formy zatrudnienia• Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

umowa o pracę

absolwent