Przedstawiciel handlowy - branża IT
ZETO Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 marca, 12:12

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej Firmy
  • prowadzenie procesu handlowego od pierwszego kontaktu (tel./mail) z Klientem po podpisanie z nim umowy i dopilnowanie prawidłowej realizacji zamówienia
  • samodzielne wyszukiwanie i klasyfikowanie kontaktów, projektowanie i prowadzenie kampanii generowania leadów
  • przygotowanie i prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy z Klientem
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla klienta biznesowego (B2B)
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych w zakresie sprzętu sieciowego i serwerowego, rozwiązań Data Center, oprogramowania oraz usług związanych z jego instalacją i konfiguracją
  • współudział w doborze rozwiązań dla Klienta przy współpracy z różnymi działami w Firmie
  • rejestrowanie i raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

  • znajomość infrastruktury IT (mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru IT)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym w sprzedaży produktów IT, najlepiej w aktywnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych (serwery, rozwiązania sieciowe, oprogramowanie itp.) - warunek konieczny
  • umiejętności prowadzenia rozmów, szczególnie konsultacji i dialogów technicznych z Klientem B2B
  • dobra organizacja czasu pracy, duża samodzielność, nastawienie na realizację celów
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B - gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane: zainteresowanie marketingiem, biznesem i sprzedażą, informatyką, nowinkami technologicznymi, rozwiązaniami sieciowymi i serwerowymi

Oferujemy

  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży
  • środowisko pracy oparte na współpracy, zaangażowaniu, dobrej atmosferze, wymianie wiedzy i doświadczenia (przekonaj się czytając opinie naszych pracowników i kandydatów w zakładce➡️ "dlaczego ZETO", na naszej stronie kariery)
  • doświadczony zespół specjalistów na pokładzie
  • duża swoboda w realizacji własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian, w budowaniu strategii rozwojowej działu teleinformatycznego
  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,
  • możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • współpracę w oparciu o dowolną formę umowy,
  • dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny),
  • benefity takie jak: dofinansowanie do karty multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

4000 - 4000 PLN

Curriculum vitae