Lider Magazynu + Wózki widłowe
Zaczernie, Podkarpackie

praca 23 marca, 10:01

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego MAGAZYNIERA z aspiracjami na LIDERA MAGAZYNU.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pełnienie funkcji Lidera Magazynu a w razie potrzeby obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • Uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - poszukujemy osób do stałej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia, po 3 miesiącach podwyżka
  • Pracę od poniedziałku do piątku (Wszystkie soboty i niedziele są wolne) w godzinach 7:00 - 15:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacji
  • Po 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:
  • • Karta Multisport
  • • Karnety do kina
  • • Pakiet medyczny
  • • Szkolenia dedykowane
  • • Imprezy integracyjne
  • • Dofinansowanie do studiów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka

Curriculum vitae