Asystent Architekta
PSJ PROJECT
Tarnów, Małopolskie

praca 12 czerwca, 12:40

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za przygotowanie dokumentacji projektowej dla obiektów kubaturowych zgodnie z wymogami prawa budowalnego i wymogami klientów. W zakresie jej obowiązków będzie także współpraca z pozostałymi branżami. Główne obowiązki: Opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, aranżacji wnętrz, specyfikacji materiałowych, Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej. Wymagania Wykształcenie wyższe - Architektura i Urbanistyka, Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych oraz regulacji prawnych związanych z budownictwem, Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, Znajomości programów AutoCAD, AdobePhotoshop, Lumion, SketchUp lub pokrewny program do wizualizacji, Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, Elastyczności i otwartość na zmiany, Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania stresem, Dobra organizacja pracy, Bardzo dobra znajomość MS Office, Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole, Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, aranżacji wnętrz, specyfikacji materiałowych,Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - Architektura i Urbanistyka,Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych oraz regulacji prawnych związanych z budownictwem,Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,Znajomości programów AutoCAD, AdobePhotoshop, Lumion, SketchUp lub pokrewny program do wizualizacji,Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,Elastyczności i otwartość na zmiany,Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania stresem,Dobra organizacja pracy,Bardzo dobra znajomość MS Office,Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Miłą atmosferę i ciekawe projekty

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka

Curriculum vitae