Mistrz
Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o.
Jedlicze, Podkarpackie

praca 22 marca, 09:19

Opis stanowiska

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • organizowanie pracy zespołu pracowników w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn i urządzeń oraz planowe i terminowe wykonywanie zadań,
  • planowanie wykonania prac przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny kosztowej,
  • organizowanie i kontrolowanie stanowisk pracy, przygotowanie frontu robót zgodnie z dokumentacją techniczną oraz instruowanie pracowników o sposobie wykonywania powierzonych zadań,
  • nadzorowanie i organizowanie pracy brygad w sposób zabezpieczający przed wypadkami zgodnie z przepisami BHP i p.poż,
  • dbałość o terminowość i wysoką jakość wykonywanych zadań przez podległe zespoły pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy powyżej 1 roku przy realizacji prac montażowych najlepiej w przemyśle rafineryjno - petrochemicznym, chemicznym,
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracowników na budowach lub w warsztatach,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office w tym MS Project,
  • dyspozycyjność do pracy na projektach realizowanych w kraju i za granicą,

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia SCC.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae