Kierownik Operacyjny (Laboratorium)
ERS Recruitment Agency
Brzozów, Podkarpackie

praca 21 marca, 13:21

Opis stanowiska

Tu będziesz pracować: Firma działająca na polskim rynku już od 20-stu lat. Ich głównym produktem jest woda źródlana w ekologicznych, szklanych butelkach (zwrotnych!). Można powiedzieć, że są samowystarczalni - mają własne laboratorium oraz system dystrybucji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • organizowanie i nadzór nad pracą Laboratorium – planowanie i zapewnienie ciągłości pracy
  • wspieranie rozwoju kompetencji zespołu: zapewnienie szkoleń i wdrożeń nowych pracowników
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod badawczych
  • nadzór nad spełnianiem wymagań systemu zarządzania określonego normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • nadzorowanie i wykonywanie badań w ramach badań biegłości i porównań międzylaboratoryjnych
  • kontakt i współpraca z klientem zewnętrznym, pozyskiwanie nowych zleceń
  • nadzór nad aparaturą oraz urządzeniami niezbędnymi do wykonywania pomiarów i analiz

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie w laboratorium pracującym w oparciu o system zarządzania określony normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • znajomość w teorii i praktyce normy PN-EN ISO 17025:2018-02
  • wiedza z zakresu metod badań mikrobiologicznych żywności, wody, próbek środowiskowych
  • znajomość technik analitycznych stosowanych w analizach próbek środowiskowych oraz zagadnień z zakresu walidacji metod pomiarowych, szacowania niepewności pomiaru oraz działań na rzecz zapewnienia spójności pomiarowej
  • znajomość obszarów regulowanych prawnie dotyczących badań żywności i ścieków
  • znajomość języka angielskiego (do dokumentacji)
  • zdolność do efektywnej organizacji pracy i motywowania podległego zespołu

Oferujemy

  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie - Ty wybierasz- realny wpływ na działanie i przyszłość firmy; duża samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów- pracę nad wysokiej jakości, ekologicznym produktem o rozpoznawalnej w Polsce marce- ubezpiecznie grupowe + pakiet prywatnej opieki medycznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna i procesowa

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 8300 PLN

Curriculum vitae