Brygadzista (Elektromechanik/Elektryk)
ERS Recruitment Agency
Brzozów, Podkarpackie

praca 21 marca, 13:15

Opis stanowiska

Tu będziesz pracować: Firma działająca na polskim rynku już od 20-stu lat. Ich głównym produktem jest woda źródlana w ekologicznych, szklanych butelkach (zwrotnych!). Można powiedzieć, że są samowystarczalni - mają własne laboratorium oraz system dystrybucji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzać pracą podległego zespołu produkcyjnego
  • nadzorować i egzekwować przestrzeganie przepisów BHP na terenie zakładu
  • utrzymywać ciągłość pracy maszyn i urządzeń biorących udział w procesie technologicznym
  • brać udział w przeglądach i konserwacjach urządzeń
  • usuwać bieżące awarie maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie jako elektryk/elektromechanik (mile widziane: w branży spożywczej)
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym, elektrycznym lub podobne
  • dobra znajomość schematów elektrycznych

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E,D oraz znajomość dziedziny uzdatniania wody lub pokrewne

Oferujemy

  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie - Ty wybierasz- pracę nad wysokiej jakości, ekologicznym produktem o rozpoznawalnej w Polsce marce- ubezpieczenie grupowe + pakiet prywatnej opieki medycznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • mechanika

Wynagrodzenie

0 - 6800 PLN

Curriculum vitae