Copywriter zdalny do tekstów budowlano-remontowych
Whites Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 20 marca, 21:40

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o wystroju wnętrz, budowie, remoncie domu/mieszkania,
  • redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe (wytyczne dostaniesz od nas).

Wymagania

  • świetna znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • umiejętność pisania tekstów, które inni chcą czytać, tzw. „lekkie pióro”; umiejętność pisania zrozumiale dla laika o sprawach technicznych i użytecznych,
  • ukończone studia wyższe o kierunku budownictwo, architektura lub pokrewne,
  • terminowość i umiejętność organizowania pracy własnej,
  • kreatywność i zaangażowanie w zlecone zadania,

Mile widziane

  • mile widziana znajomość zasad SEO.

Oferujemy

  • współpraca zdalna w oparciu o umowę o dzieło lub B2B,
  • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy redakcyjnej,
  • realizacja ciekawych i zróżnicowanych zadań,
  • elastyczne godziny współpracy.

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i próbkę tekstów.

Curriculum vitae