Structural Parts Designer
Gravet Consulting
Łódź, Łódzkie

praca 12 czerwca, 12:05

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres zadań:
  • • Projektowanie 3D zespołów części śmigłowców oraz statków powietrznych w programie CATIA V5
  • • Tworzenie szczegółowych rysunków 2D części w programie CATIA V5
  • • Wykonywanie rysunków koncepcyjnych rozwiązań
  • • Obsługa programów Enovia VPM i Windchill

Wymagania

  • Oczekiwania wobec Kandydata/tki: • Wykształcenie wyższe o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży lotniczej lub automotive• Znajomość rysunku technicznego• Mile widziane doświadczenie w projektowaniu w programie CATIA V5• Dodatkowym atutem będzie znajomość materiałów konstrukcyjnych stosowanych w przemyśle lotniczym oraz doświadczenie w projektowaniu kompozytów węglowych• Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Mile widziana znajomość języka niemieckiego/francuskiego • Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym dyspozycyjność pozwalająca na wyjazdy zagraniczne• Gotowość do podjęcia pracy w Łodzi

Oferujemy

  • Pracodawca oferuje: • Stabilne warunki zatrudnienia• Bogaty pakiet szkoleń• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Biurze Konstrukcyjnym, należącym do międzynarodowej firmy z branży lotniczej• Udział w międzynarodowych projektach oraz wyjazdy zagraniczne• Szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w międzynarodowej korporacji, z perspektywą rozwoju oraz awansu• Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV na adres: olga.wiecha@gravet.consulting w tytule wiadomości prosimy wpisać: SPD/19 Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”http://gravet.com.pl/praca/

Curriculum vitae