inżynier robót elektrycznych Francja
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Jasło, Podkarpackie

praca 20 marca, 10:38

Opis stanowiska

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW Spółka z o.o. w Jaśle zatrudni inżyniera robót elektrycznych. Oferta kierowana dla osób z terenu CAŁEJ POLSKI. Z uwagi na planowane prace we FRANCJI miejsce pracy będzie na terenie całej Francji w zależności o miejsca realizacji kontraktów. Opis stanowiska Nadzorowanie prac montażowych instalacji elektrycznych w obiektach, budowlanych – energetycznych i przemysłowych, szpitalnych oraz w stoczniach. Analiza dokumentacji technicznej na roboty planowane lub wchodzące do realizacji. Dobór i koordynacja dostaw materiałowych. Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań. Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych i wycen kosztorysowych oraz dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót. • Miejsce pracy – teren całej Francji w zależności od miejsca realizacji kontraktów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzorowanie prac montażowych instalacji elektrycznych w obiektach, budowlanych – energetycznych i przemysłowych, szpitalnych oraz w stoczniach.
  • Analiza dokumentacji technicznej na roboty planowane lub wchodzące do realizacji.
  • Dobór i koordynacja dostaw materiałowych.
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych i wycen kosztorysowych oraz dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.
  • • Miejsce pracy – teren całej Francji w zależności od miejsca realizacji kontraktów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym),
  • I lub II stopień studiów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego stopniu umożliwiającym komunikację,
  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę), pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ogólnopolskim i zagranicznym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą, udział w realizacji interesujących przedsięwzięć, przyjazną atmosferę pracy, narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów• kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania, narzędzia niezbędne do pracy - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych, atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej), zapewnione zakwaterowanie, zwrot kosztów z tytułu odbywania podróży służbowych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 10000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny