Specjalista Ochrony Środowiska
Ciech Sarzyna S.A
Nowa Sarzyna, Podkarpackie

praca 20 marca, 09:39

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Regularna sprawozdawczość i sporządzanie wymaganych zestawień • Obsługa BDO, wprowadzanie danych• Sprawozdanie z wypełniania warunków PZI• Przygotowywanie dokumentacji i danych do operatów wodno-prawnych, dokumentacji do wniosków o zmianę pozwoleń środowiskowych• Udział w kontrolach organów zewnętrznych w zakresie ochrony środowiska• Opiniowanie projektów i uczestnictwo w nich

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, chemiczne lub pokrewne • Minimum 3 lata w obszarze ochrony środowiska zakładzie produkcyjnym• Mile widziane auditor wewnętrzny wg ISO 14001• Mile widziane szkolenia branżowe z zakresu gospodarki wodno-ściekowej

Mile widziane

  • • Mile widziane auditor wewnętrzny wg ISO 14001• Mile widziane szkolenia branżowe z zakresu gospodarki wodno-ściekowej

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w doskonałej atmosferze• Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)• Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju u jednego z liderów polskiego przemysłu chemicznego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae