Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik
Ciech Sarzyna S.A
Nowa Sarzyna, Podkarpackie

praca 20 marca, 09:35

Opis stanowiska

Wykorzystanie w praktyce Twojej wiedzy i umiejętności technicznych, chęć pracy przy różnorodnych urządzeniach, możliwość zgłaszania pomysłów modernizacyjnych i wdrażania usprawnień…

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • usuwanie awarii mechanicznych, maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz linii rozlewczych• zapobieganie awariom poprzez bieżące i okresowe przeglądy, konserwacje, remontydiagnozowanie i usuwanie przyczyn awarii w zakresie mechaniki• utrzymanie systematycznej pracy linii i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • • wykształcenie techniczne, preferowana mechatronika, mechanika• znajomość zagadnień dotyczących konserwacji, remontów urządzeń zwłaszcza pomp, przenośników, wirówek, wymienników ciepła, przekładni napędowych• umiejętność czytania dokumentacji technicznej• umiejętność obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych

Mile widziane

  • • mile widziane uprawnienia do prac spawalniczych metodą TIG

Oferujemy

  • • ciekawą, pełną wyzwań pracę u jednego z liderów polskiego przemysłu chemicznego
  • • docelowo pracę w systemie czterobrygadowym

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae