Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy - praca zdalna
Gowork Serwis Pracy sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie

praca 15 marca, 11:43

Opis stanowiska

GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o.to jeden z wiodących portali rynku pracy w Polsce. W związku z dynamicznie postępującym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sprawdzanie dokumentów księgowym pod kątem poprawności formalnej i rachunkowej
  • wprowadzanie dokumentacji księgowej do wewnętrznego systemu księgowego i rachunkowego
  • wspieranie zespołu księgowo - kadrowego w codziennych zadaniach

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie - specjalności ekonomiczne będą dodatkowym atutem,
  • samodzielność w obsłudze programów z pakietu Office - głównie Word i Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów

Oferujemy

  • elastyczny grafik
  • możliwość pracy w 100% zdalnej
  • umowę o pracę lub B2b
  • wsparcie w rozwoju zawodowym

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4800 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae