Inżynier mechanik
Hyundai Engineering
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 15 marca, 11:08

Opis stanowiska

Do zadań będzie należeć projektowanie procesów technologicznych, stosowanych w różnych gałęziach przemysłu i zmian modernizacyjnych, konstruowanie specjalistycznych narzędzi przyrządów, uchwytów itp., aktualizacje dokumentacji techniczno–ruchowych maszyn i urządzeń. Będziesz odpowiedzialny za prace związane z instalacjami tryskaczowymi i hydrantowymi, zarządzanie podwykonawcami, zarządzanie pozwoleniami przeciwpożarowymi, prace związane z kontrolą jakości. Zarządzanie podwykonawcami → Przetargi / Umowy / Planowanie / Zarządzanie w terenie Zarządzanie budową → Przegląd rysunków / Zarządzanie harmonogramem / Kontrola jakości materiałów i konstrukcji Formalności → Raporty z badań kontrolnych / Raporty z zatwierdzenia materiału / Raporty dzienne

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zarządzanie podwykonawcami
  • Zarządzanie budową
  • dokumentacja

Wymagania

  • Licencjat
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Relokacja do miejscowości Stalowa Wola

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Stalowa Wola

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae