INŻYNIER BUDOWY
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 14 marca, 14:10

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowejwspółpraca przy tworzeniu harmonogramu prackoordynowanie dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem i dokumentacją technicznąsprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność Kierownika Budowy, działając wyłącznie z jego upoważnienia i poleceniaewidencja dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji z klientemwykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe technicznedoświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuznajomość obsługi komputera: pakietu MS Office zwłaszcza Excel, Project, Inventor oraz AutoCadznajomość języka obcego j. angielski w stopniu dobrym- warunek koniecznyprawo Jazdy kat. Bmile widziana znajomość programu IFS

Oferujemy

  • umowę o pracęposadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacjizatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatówatrakcyjne warunki płacy, perspektywę rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwow ciekawych projektach i szkoleniachrealizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świeciementoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae