MŁODSZY KONSTRUKTOR
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 14 marca, 14:06

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pomoc w bieżącej pracy biura projektowego,
  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych do projektów,
  • tworzenie nowych oraz optymalizacja istniejących projektów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych.
  • usprawnianie konstruowania i procesu technologii przy użyciu Autodesk Inventor (nauka i rozwój)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów, na kierunku mechanika i budowa maszyn mechatronika lub podobny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Autodesk Inventor, Autocad
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • samodzielności oraz umiejętności organizacji własnej pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • atrakcyjne warunki płacy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae