Inżynier budowy
SB Complex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 marca, 09:09

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie obmiarów wykonanych prac na budowie,
  • Uczestnictwo w procesie budowlanym,
  • Sprawdzanie jakości wykonanych prac i zgodności z umową,
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Przełożonego wynikających z bieżących potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - budowlane,
  • Znajomość obmiarowania i kosztorysowania,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi programu do kosztorysowania(np. Norma, Rodos, Zuzia)oraz AutoCad ,
  • Znajomość Pakietu MS Office - Excel,
  • Sumienność, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae