Inżynier Budowy
ELBUDBIS Sp. z o.o.
Nozdrzec, Podkarpackie

praca 8 marca, 16:14

Opis stanowiska

W związku z realizacją stacji elektroenergetycznej 110/30kV w pobliżu Rzeszowa, poszukujemy Inżynierów Budowy. ElbudBis to firma inżynieryjna, która specjalizuje się w obsłudze sektora elektroenergetycznego. Działamy od 2013 roku, a nasz zespół to doświadczeni inżynierowie, ukierunkowani na branżę elektroenergetyczną. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, natomiast zaplecze techniczne w Zgierzu, blisko węzła autostradowego Stryków. Świadczymy usługi projektowe, budowlano-montażowe oraz doradcze. Nasza oferta jest kompleksowa, a projekty realizowane w formule pod klucz.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie Kierownika Budowy/Kierownika Robót Elektrycznych w realizacji projektu.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.
  • Analiza i rozliczanie kosztów projektu.
  • Koordynowanie prac budowlano – montażowych.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym MS Projekt, Auto CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole
  • Zdyscyplinowanie, dokładność, zaangażowanie, samodzielność, lojalność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i poszerzania kompetencji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość uzyskania uprawnień wykonawczych i projektowych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

4500 - 6000 PLN

Curriculum vitae