Inżynier Automatyk - Programista PLC - nr ref. 10627
Bank Danych o Inżynierach
Łubna, Mazowieckie

praca 7 marca, 18:16

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji maszyn dla przemysłu farmaceutycznego, tworząca innowacyjne maszyny i systemy pracujące w działach produkcyjnych zakładów farmaceutycznych - poszukuje osób na stanowisko: Inżynier Automatyk - Programista PLC.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie układów sterowania maszyn przemysłowych o różnym stopniu zaawansowania
  • programowanie sterowników
  • tworzenie wizualizacji HMI
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej oraz dobór aparatury elektrycznej i automatyki (rozdział energii, napędy, systemy bezpieczeństwa, sterowniki, elementy kontrolno-pomiarowe)
  • nadzór prac
  • udział w uruchomieniach i serwisie maszyn
  • wdrażanie usprawnień programowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, robotyka lub kierunki pokrewne)
  • znajomość sterowników programowalnych PLC (Siemens, Beckhoff)
  • umiejętność tworzenia wizualizacji HMI (Siemens)
  • znajomość programu ePLAN do tworzenia dokumentacji elektrycznych
  • znajomość zagadnień związanych z techniką napędową i układami pneumatyki
  • posiadanie uprawnień SEP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • szkolenia wg potrzeb
  • pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae