Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej
ILLUSTRO Doradztwo
Brzesko, Małopolskie

praca 11 czerwca, 11:29

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta - lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej. Numer KRAZ 6257

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie układów automatyki przemysłowej i układów sterowania• Programowanie, instalowanie oraz uruchamianie układów sterowania automatyki przemysłowej• Diagnozowanie stanu technicznego i serwisowanie układów automatyki przemysłowej• Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu sprzedaży i projektowego w zakresie automatyki przemysłowej• Współdziałanie w zespole pracowniczym powołanym do wykonania układów automatyki przemysłowej

Wymagania

  • Oczekiwania:• Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC i panelami HMI oraz przetwornicami częstotliwości, serwonapędami a także doświadczenie w wykonywaniu systemów wizualizacji przemysłowej SCADA• Umiejętność odczytywania dokumentacji elektrycznej i DTR urządzeń• Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami firmy• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, elastyczność w działaniu• Wykształcenie wyższe, inżynierskie - automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne• Praktyczne doświadczenie na stanowisku automatyka programisty minimum 1 rok• Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny (B1)• Prawo jazdy kat. B• Dyspozycyjność do wyjazdów w delegację w Polsce i za granicą

Mile widziane

  • • Znajomość języka niemieckiego• Uprawnienia SEP E1 (do 1 kV)

Oferujemy

  • • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy na podstawie umowy o pracę• Dostęp do wiedzy i innowacji poprzez wysokiej klasy szkolenia• Uczestnictwo w dużych projektach inwestycyjnych• Pracę w nowoczesnym otoczeniu technologicznym z możliwością stałego rozwoju swoich kompetencji obszarze technicznym i managerskim • Ścieżka kariery z realną możliwością awansu w strukturach zarówno projektu, jak i całej firmy• Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją i ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, posiadającej wysoką renomę na rynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (podstawowy)

Wynagrodzenie

0 - 9000 PLN

Curriculum vitae