Praktyka/Staż w dziale Hostingu
ZETO Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka płatna 6 marca, 12:52

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • monitoring oraz wsparcie w zarzadzaniu kontami Klientów hostingowych
  • tworzenie prostych stron w oparciu o wordpress/joomla
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - w trakcie studiów t.j.: informatyka, systemy i sieci komputerowe lub pokrewne
  • znajomość Web-serwery w oparciu o układ Linux + Apache + MySQL + PHP
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikacyjne
  • zdolność analitycznego myślenia, skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjności na poziomie minimum 20h w tygodniu
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • elastyczne godziny praktyki/stażu
  • wdrożenie i przygotowanie do pracy na samodzielnym stanowisku
  • możliwość uczenia się i zdobywania nowych umiejętności w ramach szkoleń wewnętrznych
  • możliwość przedłużenia współpracy na dłuższy okres, jeśli okaże się, że świetnie sobie radzisz!

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae