Dyspozytor transportu
OMEGA Pilzno
Pilzno, Podkarpackie

praca 3 marca, 14:37

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • koordynacja pracy kierowców w transporcie krajowym i dbanie o relacje z nimi
  • odpowiedzialność za poprawną i terminową realizację zleceń optymalizacja kosztów transportu
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • korzystanie z programów i narzędzi transportowych w celu efektywnej pracy
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • znajomość czasu pracy kierowcy
  • zainteresowanie branżą transportową
  • świadomy wybór pracy w dyspozycji jako sposób rozwijania pasji
  • nastawienie na realizacje celu
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • proaktywność w działaniu
  • umiejętność działania w zmiennym, dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją
  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)
  • przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże ci odnaleźć się na nowym stanowisku
  • na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje
  • możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla ciebie kierunku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dobrą kawę :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae